Kryefjala Logo

A ju ka thënë ndonjëherë i dashuri “Faleminderit që ekziston”?! Lediani sapo ja tha Elhaidës…

4 Janar, 2023 | 11:40 am

Ledian Agalliaj dhe Elhaida Dani ishin një nga çiftet pretendente për të fituar “Dancing with the Stars”. Dhjetat e vazhdueshme (dhe të merituara) që juria i jepte Elhaidës na bëri të besonim që ajo do të shpallej fituese. Por jo publiku vlerësoi ndryshe duke shpallur Sara Hoxhën fituese të këtij spektakli kërcimi.

Megjithatë Elhaida dhe Lediani kanë vendosur të reagojnë ndryshe pas spektaklit. Ata kanë falenderuar publikun dhe njëri tjetrin për gjithë rrugëtimin e tyre sëbashku.

37825A9A BD2E 48EE BC9E A3C64C51E5A5 7B5B37AC 0E23 484D AD3C 1AB2C666DA17

“Faleminderit të gjithëve, kurse ti Elhaida faleminderit që ekziston”, shkruan balerini i njohur ndërsa këngëtarja i thotë se të dy së bashku mund të pushtojnë botën.
Ehhh dashuria! S’ka fitore më të madhe se ajo!

Të ngjashme