Kryefjala Logo

“A je ende e virgjër”?Sindi i përgjigjet ndjekësit

27 Qershor, 2022 | 2:56 pm

Ish-konkurentja e “Për’puthen ” Sindi Loçi,dashur pa dashur do kujtohet si konkurentja që deklaroi vetë se ishte e virgjër dhe i dha më shumë famë se shkolla për violinë në Rumani.

Gjithsesi,së fundmi Instagrami ka bërë një pyetësor ku çdokush mund të bëjë një pyetje duke ruajtur anonimatin tek personi që i drejton pyetjen.

Sindi e ka bërë publike pyetjen dhe përgjigjen e saj se mund edhe ta injoronte por e ka ndarë edhe këtë herë.

“A je ende e virgjër?”-shkruan ndjekësi
“Hahahaha kjo pyetje e përsëritur!
Më falni,t’ju pyes dhe unë:
A duhet t’ju jap llogari për këtë pjesë?
Për çfarë ju intereson a jam a sjam?
Pse ju ka ngel kaq shumë peng kjo virgjëria?
Kaq mit është bërë kohët e sotme?”-përgjigjet Sindi.

Por,siç e thamë edhe më herët,Sindi vetë e ka treguar këtë gjë mes gjithë shqiptarëve duke e ditur edhe ndjeshmërinë që kemi ne si popull ndaj temave si këto dhe e dyta,mund të mos i përgjigjeshe pyetjes Sindi…

65660F2D 763C 4B57 966D 71F392077B96

Të ngjashme