Kryefjala Logo

A është Kiara supersticioze gjatë shtatzënisë?!

30 Nëntor, 2023 | 1:21 pm

Kiara Tito ditën e djeshme na prezantoi me ndryshimin që ajo kishte bërë në pamjen e saj. Ajo dje ka postuar një foto me ndjekësit ku duket që i ka prerë dhe i ka ërrësuar flokët.

Menjëherë pas këtij ndryshimi, Kiara ka marrë shumë mesazhe nga fansa që e “kritikojnë” për këtë veprim, pasi sipas tyre nuk duhet t’i presësh flokët gjatë shtatzënisë.

Megjithatë Kiara e ka një përgjigje edhe për këtë pasi ajo nuk beson në gojëdhënat që gjatë shtatzënisë të mos priten flokët.

d06790b3 cbc2 4c8e a697 4cc80250b3ce

Të ngjashme