Kryefjala Logo

A është i lidhur me vajzën 23 vite më të re? Robert Berisha heq dyshimet

13 Shtator, 2021 | 12:53 pm

Këngëtari i njohur kosvar, njëkohësisht ish bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi, Robert Berisha ka reaguar për lidhjen  e përfolur midis tij dhe koleges së tij 23 vite më të re, Erjona Sejdiu e cila është shpallur “Miss Kosova 2019”.

BC30B7B9 42A5 4B9C 9C86 BBA001DCBE81

Ai ka pasur dalje të shpeshta me missin duke bërë që të gjithë të hedhin dyshime për nje lidhje dashurore midis tyre. Megjithatë, këngëtari e ka mohuar një lidhje me të duke justifikuara jo vetëm moshën e re në krahasim me të por dhe se ajo është e afërmja e tij.

Gjithashtu rikujtojmë se kohë me pare në një intervistë ka deklaruar se me ish-bashkëshorten e tij po kalojnë një kohë të mirë së bashku me vajzën e tyre, duke bërë që të tjerët të aludojnë për një ribashkim të tyre.

Të ngjashme