A do te kthehet Einxhel ne BB VIP? Merret vendimi

6 muaj më parë

Einxhel diten e djeshme ka realizuar nje operacion pas thyerjes se krahut gjate nje loje ne BB VIP.

Por dukshem nga spitali ajo ka shprehur deshiren qe te vazhdoje lojen. Pak me pare ne faqen e Bb ne Instagram kane bere nje postim ku tregojne cfare do te ndodhe.

Pas konsultimit me ekipin mjekesor BB ka vendosur se Einxhel eshte ne gjendje te mire dhe do te rikthehet se shpejti brenda ne shtepi.

Të ngjashme