Kryefjala Logo

A do të ketë penalitet për Cardi B pas goditjes që i bëri fanses?!

4 Gusht, 2023 | 2:27 pm

Cardi B nuk do të përballet me akuza në lidhje me hedhjen e mikrofonit të saj kundrejt një fanseje në një koncert në Las Vegas fundjavën e kaluar”.

“Pas një shqyrtimi të plotë të këtij rasti dhe me konsultim nga Zyra e Prokurorit të Qarkut, kjo çështje është mbyllur pasi ka prova të pamjaftueshme. Asnjë akuzë nuk do të ngrihet në lidhje me këtë rast”, tha Policia Metropolitane e Las Vegas për CNN në një deklaratë të enjten.

CNN raportoi se Cardi B po performonte në Drai’s Beach Club në Las Vegas fundjavën e kaluar kur një fanse nga audienca hodhi një pije drejt skenës

 

Të ngjashme