A do jete Beatrix ne finalen e madhe?

3 muaj më parë

Neser me 18 shkurt mbahet finalja e madhe e Big Brother Vip.

Lufta eshte mes 4 finalisteve,Beniada,Dobald,Einxhel dhe Ilir.

Beatrix nga momenti qe doli nga shtepia nuk ka qene aktive ne studio dhe madje nuk mori pjese as ne darken e famshme prej batutes famekeqe te Salsanos dhe Ermalit.

Shume pyesin se cfare do te beje per finale dhe “Prive” ka zbuluar se Trixa do te jete ne studio duke pritir dhe shpresuar fitoren e te dashurit te saj Donald.

Të ngjashme