Kryefjala Logo

“A do flesh me Romeon sonte?”, Përgjigjia e Heidit ishte e pritshme…

26 Maj, 2024 | 3:38 pm

Pasi doli nga shtëpia e Big Brother Vip 3, e renditur e katërta, Heidi u shpreh për Top Channel se e ka shijuar këtë eksperiencë dhe se publiku njohu karakterin dhe njeriun që ajo është.

Por bukuroshja bionde nuk i ka shpëtuar pyetjes pikante, sapo doli nga shtëpia.

Gazetari Ronaldo Sharka e pyeti: A do të flesh me Romeon sonte?

Heidi: Jo, jo! Nuk i bëj këto gjëra unë direkt kështu, çfarë thoni!

Ndonse e pritshme pas reagimeve që Heidi ka bërë në shtëpinë e BB VIP ku tregonte se do të kalonte kohë me familjen e saj dhe jo në shtëpinë e Romeos.

Të ngjashme