Juli rikthehet ne Perputhen, ka dicka per te thene!

2 vite më parë

Diten e sotme pas debatit te shume perfolur me Sindin per vajin e Borshit, Juli eshte kthyer ne studio.

Bora eshte ndalur pikerisht tek ai ku e ka pyetur se si kane qene keto dy dite larg emisionit per te.

“Kam ndenjur ne shtepi lexova ca libra keshtu qete. Te them te verteten nuk kam internet ne shtepi dhe kam pare vetem qe me vine shume mesazhe po per momentin si kam hapur i lashe per me vone”- ka thene Juli.

Ne nje fare menyre duket sikur ai s’ka dashur ta hape fare kete teme, ose thjesht e ka lene ta diskutoje ne momentin qe do te jete edhe Sindi.

Të ngjashme