Kryefjala Logo

8 muaj lidhje, Einxhel dhe Dagz nuk i kursejnë dedikimet romantike

3 Shtator, 2022 | 12:45 pm

Einxhel dhe Dagz do të bëhen prindër për herë të parë, ndonse ata kanë vetëm 8 muaj të lidhur. E në këtë 8 mujor, ata nuk i kanë kursyer dedikimet romantike.

Einxhel ka publikuar një video në pishinë, teksa thotë se princi i saj ka shkuar me Unicorn, por nuk ka ngelur këtu. Në të njëjtin postim Dagz i ka shkruajtur: je gjëja më e mirë që më ka ndodhur!

Dashuri shumë dashuri në sfond, të cilën çifti përpiqet ta shprehë në të gjitha format.

27230495 C378 49FF B28A A2E27947D957

Të ngjashme