Kryefjala Logo

Kiara dhe Luizi të pandarë, puthje e përqafime në skenë…

8 Maj, 2023 | 10:05 am

Pas daljes nga shtëpia e Big Brother Luiz Ejlli është duke shijuar famën e jashtëzakonshme që mori teksa qëndroi në izolim për 133 ditë. Ai ka qenë në një prej club-eve më të njohura të Tiranës, ku ka performuar në skenë së bashku me Noizyn ku me shumë mundësi do të sjellin së shpejti edhe duetin e tyre të parë.

Në krah të tij ka qenë edhe Kiara, me të cilën janë parë të afërt përgjatë gjithë kohës duke mos u ndarë nga krahët e njëri-tjetrit.

Ai i ka kënduar partneres së tij dedikimin “Me ty” që krijoi për të brenda shtëpisë së Big Brother.

IMG 1481

Të ngjashme