Pas finales Luizi shfaqet në Shkodër me një makinë luksoze

5 muaj më parë

Ashtu siç edhe e kishte deklaruar me të zbardhur dita fituesi i BIG Brother Vip 2, Luiz Ejlli ka udhëtuar drejt vendlindjes së tij Shkodrës.

Sic raportojnë mediat ai ka shkruar për të takuar familjarët e tij si dhe të vizitojë varrin e të atit, të cilit ia dedikoi edhe këtë triumf të ri në karrierën e tij.

Nga fotot që po qarkullojnë në rrjet shihet Luizi i cili zbret nga një makinë luksoze për të takuar shokët dhe dashamirësit e tij, të cilët e mbështetën jashtëzakonisht shumë gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

IMG 1451 1

 

Të ngjashme