Kryefjala Logo

Niko Komani flet pas Eurovisionit: “Më donte t*api t’a kopjoja Pedron”

27 Maj, 2022 | 10:22 pm

Fustani me motive e ngjyra dhe kapelja e Ronela Hajatit në Eurovision u cilësuan si kopje nga stilisti i saj, Niko Komani. Kjo solli edhe reagimin stilistit brazilian, Pedro Leopoldom i cili tha se Niko Komani, i kishte vjedhur idenë e veshjes.

Asokohe Niko Komani nxorri një Instastory ku tregoi se, “ekipi ynë është në komunikim me Pedro Leoplodom dhe gjithçka është nën kontroll”.
Ndërsa sot nga finalja e “Style Star”, Niko Komani e tha qartë dhe prerazi “më donte t**pi ta kopjoja Pedron”…

Nuk e dimë pse Niko pati një shpërthim të tillë por përgjigjia e tij ishte e prerë dhe e qartë kështu që për këtë temë mos e pyesni më…

 

 

 

Të ngjashme