Kryefjala Logo

U hap loja! Dorina se fsheh më partnerin…

25 Maj, 2022 | 10:17 pm

U desh ditëlindja e saj që të mësonim se modelja simpatike, Dorina Gegiçi është në një lidhje të gjatë dashurie. Denis Avdiu partneri i saj është menaxher i këngëtarit Butrint Imeri por edhe themelues i AVD Digital.

Çifti është treguar goxha i kujdesshëm që raportin e tyre ta mbajnë larg syrit të mediat por tani ata nuk e kanë më kompleks që të postojnë foto të dy së bashku.

Dorina i ka uruar ditëlindjen e parë djalit të mikeshës së saj, Aurela Hoxha dhe ajo që ne na ra në sy është kjo foto e saj me Alaron dhe partnerin e saj. “Të duam shumë” shkruan modelja në Instagram.

4766BE44 61CF 4521 8B80 6C295003499C

 

 

Të ngjashme