Kryefjala Logo

Sabri Fejzullahun pas 30 vitesh do ta shihni si…

2 vite më parë

Këngëtari legjendar Sabri Fejzullahu do t’i rikthehet aktrimit pas 30 vitesh.Këtë profesion ai e ka lënë mënjanë për tri dekada por mesa duket do ta shohim përsëri në sheshxhirim.

BA808DD9 5535 43E1 A299 86CD579400C2

Lajmin e ka bërë të ditur vet Sabriu përmes një postimi ku ka zbuluar edhe ‘fajtorët” që e kanë bindur për këtë eksperiencë të re, regjisorin Shkumbin Istrefi si dhe aktorin, Ilir Tafa.

14C039A4 D0BC 4941 A9BD 456A7C74D458

Edhe pse një jetë në skenë Sabri Fejzullahu vijon të jetë aktiv në muzikë, koncerte dhe shpeshherë publikon edhe ndonjë këngë të re. I fundit ka qenë bashkëpunimi i tij me Gilin, i cili është publikuar 10 ditë më parë.

 

Të ngjashme