Kryefjala Logo

Lidhja e re e Robertit “kris” raportin me Nora Istrefin?! Ja detajet që të çojnë tek ky përfundim

2 vite më parë

Robert Berisha bëri me dije pak ditë më parë se është në një lidhje dashurie me bukuroshen Laureta Maqedonci.

Mirëpo thuhet se kjo marrëdhënie e re e Robertit ka “krisur” tashmë raportin e tij me ish-bashkëshorten, Nora Istrefi. Të dy këngëtarëtnuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram.

Nga ana tjetër vajza e tyre Renee ka festuar dje 7 vjetorin dhe Roberti nuk ka qenë i pranishëm. Festa duket se është organizuar në detaje vetëm nga mami Nora.

EFCCB380 DD83 410E 98E4 9112432A13EA

31175EDA 309C 421A 9896 F9D6BA280D8E

Roberti ka qenë gjithnjë i pranishëm në ditëlindjen e Renee edhe pas divorcit me këngëtaren, madje çifti kanë qenë bashkë edhe me pushime për hatër të Renee. Por mesa duket këtë herë gjërat kanë ndryshuar.

41781260 504E 4BFF A31A B2AD859811CC

 

Të ngjashme