Kryefjala Logo

Cili paguhet më shumë Mc Kresha apo Lyrical Son?!

2 vite më parë

Mc Kresha dhe Lyrical Son janë dy nga reperat më të njohur në showbiz-in shqiptar dhe sëbashku kanë formuar labelin “Tint”. Ata ishin të ftuar në “Më lër të flas” ku treguan detaje rreth karrierës dhe marrëdhënieve personale.

Artistët u pyetën se cili prej tyre paguhej më shumë nëpër koncerte dhe përgjigjia ishte vetëm një:

Pas kësaj përgjigjeje nuk mungoi dhe një batutë nga Romeo i cili i drejtoi një thirrje publike Elgit Dodës (E dëgjon more Elgit)!…

Të ngjashme