Kryefjala Logo

Veshja e kopjuar e Ronelës?! Reagon Niko Komani…

2 vite më parë

Disajneri brazilian Pedro Leoplodom ka akuzuar këngëtaren shqiptare, Ronela Hajati  se ajo i ka kopjuar veshjen.

“Kanë përdorur dizajnimin tim pa leje, dhe nuk më dhanë credits (meritat)”, shkroi artisti teksa publikoi një foto të Ronelës me këtë veshje dhe një tjetër ku tregonte krijimin e tij.

AE08D9A1 26F9 47EF A97B 8CD2C7B701D4

Por i menjëhershëm ka qenë reagimi i kuratorit të imazhit, Niko Komani:

“Gjithçka ndodh për një arsye! Ekipi ynë është në komunikim me Pedro Leoplodom dhe gjithçka është nën kontroll!”, ka shkruar Niko në një postim në Instagram.

EE937038 B0A3 422A A024 54B198B96A90

Shpresojmë që gjithçka të zgjidhet…

Të ngjashme