Kryefjala Logo

Kë po “kërcënon” Beatrix me “screenshots”?!

3 Maj, 2022 | 3:59 pm

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka postuar një fotografi në Instagram me përshkrimin “I have screenshots”. (Kam screenshote). Me siguri bëhet fjalë për biseda interesante por me kë?!

Mund të mendojmë se ka qenë një përshkrim i lezetshëm fotoje por mendja na shkon edhe në biseda që mund të ketë me ish partnerin, Donald Veshaj.

Donaldi  nga ana tjetër i ka idetë shumë të qarta. Ai doli hapur duke thënë se i ka kërkuar falje Borës dhe po se po lufton për t’u rikthyer me të.

56328821 27D5 4D04 8A65 A764EB9BB750

Nga ana tjetëe Trixa postoi disa ditë më parë një video ku i kërkonte publikut që të kontrollonte gjuhën e urrejtjes me të cilën i drejtoheshin asaj.

 

Të ngjashme