Kryefjala Logo

Pas Sokol Ballës një tjetër personazh “memesh” në ekran. Nard Ndoka tek “E Diell”

26 Prill, 2022 | 4:09 pm

Nard Ndoka dhe Sokol Ballash janë dy personazhe që nuk kanë të përbashkët vetëm “memet” por së fundmi do të jenë pjesë edhe e të njëjtës logo televizive, Top-Channel.

Ky i fundit do të nisë një rubrikë të re brenda emisionit “E Diell” që do të quhet “Hola Nardi”. Emisioni nuk do të jetë politikë, por do ta trajtojë këtë të fundit nëpërmjet sarkazmës dhe humorit.

Ndoka ka qenë i ftuar sot në “Wake Up” dhe ka treguar që do të ketë të ftuar edhe kryeministrin, Edi Rama. Gjithashtu i ftuar në programin e Nard Ndokës pritet të jetë edhe ish-kryeminsitri italian Silvio Berlusconi.

ECC1F493 F1E4 4E50 ABE4 0B505A3A5873 36F632BD 1D3F 4CAC 9D9A 5E26041ACF6B

D370E09D 1107 49A0 96FF 4154A3EC98B7 9B03E97E 9717 4426 A6C2 D1535A56AAC0

Të ngjashme