Kryefjala Logo

Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos na prezanton me të dashurën

2 vite më parë

Djali i artistëve të njohur, Inva Mula dhe Pirro Çako Anthony Çako na ka prezantuar me të dashurën e tij.
Ai ka ndarë me ndjekësit e “Instagram”-it partneren e tij Alice Blue, e cila ka pasur ditëlindjen.

“Vajza e ditëlindjes” shkruan ai në rrjetet sociale.

09A8B25D 58CF 4195 99AE 16F8E27F8E73 791CBC11 79F6 431D 8BBF 8B9AE816FB8F

Anthony është muzikant, njëjsoj si prindërit e tij. Ai ka përfunduar shkollën për muzikë elektronike në Londër dhe synon të realizojë festivale si ato të producentëve dhe Dj-ve më të famshëm në botë.

 

Të ngjashme