Kryefjala Logo

Bleona Qereti: Dua të bëhem nënë!

26 Prill, 2022 | 11:01 am

Në vitin 2018 morëm vesh lajmin që Bleona Qereti kishte vendosur të ngrinte vezët, me qëllimin që të bëhej nënë.

Asokohe  këngëtarja tha se “kjo është një procedurë që zgjat dy vjet dhe pastaj shohim” dhe tashmë i gjithë ky proces duhet të ketë përfunduar.

Por mbrëmë në Love Story Bleona ka folur përsëri për këtë temë dhe ka treguar se do të bëhet nënë.

”Nuk dua të humbas shansin për të qenë nënë”, duke shtuar se fëmija do të jetë fryt i dashurisë me “partnerin ideal”.

Të ngjashme