Don Xhon reagon pas ndarjes nga e dashura: Mos luaj viktimën!

12 muaj më parë

Ditën e djeshme, modelja ruse Ariana ish e dashura e Don Xhon ka treguar se i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.

Pas saj ka qenë i menjëhershëm edhe reagimi i Don Xhon. Ai ka publikuar në Insta story një shkrim ku tregon se ka patur respekt për të.

“Kam pasur respekt për ty, ti ke qenë pjesë e jetës sime dhe ajo kohë nuk harrohet por çdo gjë ka marrë fund. E di që nuk je njeri i keq prandaj mos vepro kështu. Mos bëj drama dhe mos luaj viktimën në Instagram. Ka mbaruar, kaloje atë gjë”.

Të ngjashme