Kryefjala Logo

Modelja shqiptare tregon vështirësitë e agjerimit: Shikoni si po më dridhen duart!

2 vite më parë

Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli e cila u bë e njohur për publikun shqiptar nga lidhja e saj me reperin Fero, është sot një nga vajzat më të komentuara dhe më të ndjekura në rrjetet sociale.

Arbenita e cila është edhe mami i një vogëlusheje me emrin Nina, duket se është kthyer menjëherë në formë të shkëlqyer fizike dhe ka nisur punën si modele.

Megjithatë Arbenita është një nga personazhet publikë shqiptarë që po agjeron dhe duket se këtë moment se ka fort të lehtë. “Shikoni si po më dridhen duart, pasi jam mësuar të ushqehem tri-katër herë në ditë”, shkruan ajo pasi ka konsumuar iftarin.

55CDAE9F F9EA 48A7 A9A2 22FF46B5D758
69F3D598 BC35 4051 B339 BAC04F94DBB27D70F084 9D3D 4987 A75F 721ADDEDF0CE

 

 

 

Të ngjashme