Kryefjala Logo

Këtë fustan të Tiffany Haddish e ka veshur më parë ky personazh i “Big Brother VIP Albania”

2 vite më parë

Tiffany Haddish u prezantua me një fustan elegant në festën e organizuar nga “Vanity Fair”. Veshjen e saj në këtë event e kishte krijuar stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti, por ai këtë fustan ja ka veshur fillimisht aktores shqiptare, Monika Lubonja në një nga mbrëmjet e Big Brother VIP.

7B0DC61E 830D 4D64 A4F7 B88707D6527E F5BE0966 D26A 445D 8266 7CDE0EE9AD48

Aktorja jonë bukuroshe, Monika Lubonja e veshi këtë fustan për festën e Vitit të Ri, kur stafi i stilistit kishte befasuar banorët duke iu sjellë në shtëpi veshje të realizuara nga Valdrin Sahiti, i cili i ka kaluar kufinjtë e famës përtej Shqipërisë dhe Kosovës.

Të ngjashme