Luana Vjollca ka një hall të madh dhe ne si vijmë dot në ndihmë

1 vit më parë

Luana Vjollca është një nga moderatoret më në zë shqiptare. Ajo ka bërë një shkëputje nga ekrani për një periudhë 1 vjeçare, por programi “Shiko Kush Luan” ishte një produksionet më të suksesshme të Top-Channel.

Megjithatë Lui ka vijuar me projekte të tjera që kanë patur lidhje kryesisht me reklamat dhe eventet e modës, pasi prezantuesja e njohur vazhdon të mbetet në “top” formë.

Por edhe pse është perfekte Luana e ka një hall shumë të madh, ajo nuk gjen kurrë xhinse në masën e belit të saj. Halle të tilla paç Luana, se ne po vijmë të vdesim në palestër por hiç rezultat!

Të ngjashme