Publikohet video e arrestimit të Elsa Lilës në Itali!

9 muaj më parë

Ditën e sotme ka qenë kryefjala e ditës arrestimi i këngëtares Elsa Lila në Itali.

Arrestimi i saj ka ndodhur në Romë, pas një operacioni antidrogë të policisë, ku në pranga janë vendosur 13 persona, shqiptarë dhe italianë.

Elsa Lila, akuzohet se ishte njeriu që mbante llogaritë e grupit që trafikonte drogë.

Arrestimi i saj ka ndodhur në Romë, pas një operacioni antidrogë të policisë, ku në pranga janë vendosur 13 persona, shqiptarë dhe italianë.

Një tjetër i arrestuar është edhe boksieri i njohur Petrit Bardhi i njohur me emrin ‘Titty’, i arrestuar edhe më herët.

Gjithashtu i arrestuar është edhe Arben Zogu (Rikardino), i cili ka qenë pjesë e grupit të ‘Diabolik ‘, Fabrizio Piscitelli.

Il Corriere della Città ka publikuar në Youtube momentin e arrestimit të këngëtares.

 

Të ngjashme