Nene per here te pare, Zhaku zbulon gjinine e bebit!

9 muaj më parë

Inida Kreuz (Gjata), e njohur si Zhaku, do të bëhet nënë për herë të parë!

Lajmin e ka dhene vetë ajo përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Do të bëhemi me çun”- shkruan fillimisht Zhaku në foton me barkun e rrumbullakosur, ku me pas e ka zvendesuar me emojin e nje engjelli.

Zhaku dhe partneri i saj gjerman, Christian Kreuz do të bëhen për herë të parë prindër të një vogëlushi.

Të ngjashme