Nga marredhenia me Dagz tek familja e tij, flet Einxhel: Nuk jam takuar me nenen e tij!

9 muaj më parë

Einxhel dhe Dagz jane nje nga ciftet e krijuar ne Bug Brother VIP. E ftuar ne “Pardon my french” me Jonida Alickolli dhe Elona Duron ne TAR, Einxhel ka zbuluar disa detaje nga marredhenia e saj.

“Me mirë që ne të dy jemi njohur aty brenda, sepse jashtë do ishte më e veshtirë me këtë tipin tim”- u shpreh Einxhel.

E pytur se ku qëndron kur shkon në Kosovë dhe nëse e ka takuar të ëmën e Dagz, Einxhel përgjigjet kështu:

“Ne kemi blerë një shtëpi në Prishtinë. Akoma nuk e kam takuar dhe nuk kam ngrënë nga gatimet e saj, por di që gatuan shum mirë, sepse kur kemi qenë brenda në Big Brother për Vitin e Ri na kanë sjellë gatime familjarët dhe e ëma e Dagz kishte sjellë gatimet e veta.”

Të ngjashme