Kryefjala Logo

Shifrat marramendese qe marrin Arbana Osmani dhe Bora Zemani per nje postim ne Instagram!

8 Mars, 2022 | 3:45 pm

Instagrami është shndërruar në një platformë biznesi, e më së miri atë e përdorin VIP-at tanë. Veç postimeve nga jeta e tyre e përditshme, duket se të shumta janë reklamat që personazhet e njohura bëjnë duke përfituar shuma të majme.

Kështu Arbana Big Brother, e ka përkthyer ne nje eksperiencë edhe në një rritje të çmimeve për reklamat që bën në Instagramin e saj, shkruan Panorama Plus.
E njëjta gjë vlen edhe për Bora Zemanin.

Ndaj edhe çmimet për publikimet në këtë platformë u dyfishuan. Bëhet me dije se moderatoret marrin nga 1500 deri në 5 mijë euro për çdo postim që ato bëjnë në profilet e tyre.

Të ngjashme