Kryefjala Logo

Einxhel flet per raportin me Trixen, pas ndarjes se saj nga Donaldi

7 Mars, 2022 | 3:27 pm

Sot, Einxhel ka sqaruar gjithçka ne Wake Up, duke thënë se ende nuk e ka takuar Trixën, por ka komunikuar dhe se e di natyrën e saj që është shumë e tërhequr nga daljet publike.

“Trixën nuk e kam takuar. Por e kam ditur se do të jetë pak më e rënduar. Kam komunikuar me Trixën, edhe brenda kam qenë e merakosur për të.

Mendoj se edhe Trixa ka zgjedhur një lloj izolimi për të qenë më e qetë që të bëhet gati kur të dalë”, tha Shkira në “Wake up”.

Të ngjashme