Bora Zemani tregon kompleksin qe kishte nga koha kur ishte veline!

9 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Bora Zemani ka qenë e ftuar në “Ëndërrtjerrësit” ku është folur për emisionin investigativ “Fiks Fare”, e sigurisht janë publikuar edhe pamjet kur Bora ishte 17 vjeç.

I ftuar krah saj për të folur rreth asaj periudhe ka qenë edhe Saimir Kodra. Ai tregoi se Bora ka qenë shumë e trupshme dhe me komplekse. “Thoshte: “Po më vjen turp nga gjoksi”. Po drejtohu mi dreq mos më rri ashtu. Rrinte duke ulur minifundin. Por, nuk na e tregoi këtë histori!”- tha ai teksa Bora konfirmoi çdo fjalë.

Të ngjashme