Monika Lubonja flet per ndarjen e Donaldit dhe Trixes: Donaldi u trondit!

9 muaj më parë

Diten e djeshme Monika Lubonja ka qene e ftuar tek “Abc e Pasdites”, ku eshte pyetur edhe per ndarjen e Trixes nga Donaldi.

Sipas Moninës do ketë një dritë jeshile për situatën por shtoi se Donaldi është i tronditur.

“I befasishëm. Se unë edhe përpara disa ditësh kur bëmë Big Brother post mendoja që janë gjërat emocionale, unë besoja dhe vazhdoj të besoj tek Donaldi. Unë besoj tek historia e tyre, varet si e kam parë brenda, i kam parë shumë afër ata dhe kam qenë shumë afër me atë çift.

Janë të dy të mrekullueshëm, Trixa ndjehej që e dashuronte apo e donte. Unë them që do ketë një dritë jeshile sepse është situata, nuk duhet të paragjykojmë është i tronditur edhe Donaldi”,tha ajo.

Të ngjashme