Fotografi shqiptar, Juxhin Kurti perzgjidhet per fushaten e “Guess”!

3 muaj më parë

Juxhin Kurti eshte nje emer mjaft i njohur ne boten roze dhe jo vetem. Te gjitha vajzat e showbizzit qe i shihni me foto profesionale e te mrekullueshme ne Instagram jane nga Juxhini dora vete!

E tashme ka ardhur momenti qe ai te ngjise shkallet e karrieres edhe jashte vendmi. Se fundmi, fotografi shqiptar ka realizuar fushaten e “Guess 2022 active wear”, ku para blitzit te tij kane pozuar modelet shqiptare Oriola Marashi, e Bernarda Islamaj.

 

Por nuk mbaron ketu sepse nje person tjeter i fotografuar nga Kurti eshte edhe ish konkurrenti i Grande Fratello VIP, Dj Andrea Damante, i njohur ndryshe si ish i dashuri i Giulia De Lellis.

E pra ketu ze vend shprehja: Talent lind, nuk behesh. E sigurt qe kjo fushate nderkombetare eshte vetem fillimi i rrugetimit te Juxhin Kurtit.

Të ngjashme