Trixa surprizon Donaldin brenda shtepise: Kam qene me ty cdo moment!

3 muaj më parë

Mbremjen e sotme Donaldi ka folur per  Trixen e cila e priste ne oborr. Fillimisht Donaldi ka thene sikur te mos dale dhe ti bej te njejten gje qe ajo i beri te premten.

Me pas ka dale ne oborr ku jane perqafuar dhe Trixa i ka thene:

”Te kam mbeshtetur gjithmone, te ka bere mire ai kartoni i verdhe. Kam qene me ty ne cdo hap shpirterisht te kam ndjekur. Ti me shume se askush ke treguar veten tende ne cdo dimension.”-i ka thene Trixa.

”Jam shume i lumtur qe je ketu, isha i merzitur dhe doja te ishe ketu”- i ka thene Donaldi.

Me tej ai ka thene se eshte shume ne siklet me lulet dhe keto. Trixa i ka kenduar nje kenge te cilen mendon se ai e ka pelqyer me shume, e cila sigurisht ishte nje kenge dashurie.

 

Të ngjashme