Einxhel thyen rekordin e Big Brother ne bote!

3 muaj më parë

Einxhel Shkira ka thyer rekord ne historine e Big Brother.

Ajo është më e nominuara në historinë e ‘Big Brother’ në të gjithë botën. Einxhel ka plot 19 nominime, duke kaluar kështu dhe rekordin e Janelle Pierzina në ‘Big Brother America’, e cila ka qenë në nominim 12 herë.

Gje te cilen ajo shpeshhere e ka permendur edhe vete.

Të ngjashme