Ilda Bejleri zgjedh fituesin e Big Brother: E meriton sepse…

3 muaj më parë

Mbrëmjen e sotme moderatorja Ilda Bejleri ka qenë e ftuar në “Goca dhe Gra”. Ilda ka treguar se e ka ndjekur Big Brother dhe mbështet pikërisht Ilir Shaqirin, për të cilin tregon se e meriton fitoren.

Ndonse ka plasur debate në studio mes vajzave, Ilda është shprehur se e meriton Iliri, për faktin se është një artist që nuk ka marrë asnjë meritë dhe vlerësim nga Shqipëria, përvec faktit se I ka dhënë shumë asaj.

Më tej moderatorja ka treguar, se Ilir është edhe mik I mirë I vëllait të saj, I cili është po ashtu balerin në Itali.

Të ngjashme