Nga njohja ne pune tek zenkat, rrefehen Alban Dudushi dhe Bieta Sulo

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kane qene te ftuar tek “Enderrtjerrsit”. Ata kane folur edhe per fillimin e marredhenies se tyre ne ambientet e punes.

Bieta tregoi se ka qenë Albani ai i cili i shprehur dashurinë telsa ndodheshin bashkë duke iu afruar dhe duke i thënë “Më merr shumë malli për ty”. Moderatorja e përshkroi si një moment shumë të sikletshëm teksa Albani tregoi se e mori në telefon dhe i tha se fjalë e thënë i kishte me të vërtetë.

Javë më vonë Bieta tregoi se ndodhi puthja e parë mes tyre, po në makinë, në një ditë me shi.

Duke qenë se kanë bashkëpunuar bashkë, ata treguan se për punën kanë patur shumë debate. “Shpesh i bërtiste edhe vetëm Bietës që ta merrnin vesh të tjerët!”- tregoi Elona Duro që po ashtu ka bashkëpunuar me çiftin.

Të ngjashme