Sarah Berisha tregon takimin me mamin e PM

3 muaj më parë

Diten e djeshme, ne E diell, Sarah Berisha ja treguar takimin me te emen e PM, ose ndryshe vjehrren e ardhshme.

“Në fillim ishte e sikletshme, por ishte shumë e mirë, shumë e sjellshme, ma bëri dhe takimin më të lehtë. Folëm në përgjithësi,më shumë ishte takim si një grua që më ka ndjekur e më ka suportuar nga jashtë dhe më ka qejf që jam në krah të djalit të saj.”- ka treguar ajo.

Sarah dhe PM jane nje nder ciftet e krijuar ne Bb VIP te cilet asokohe vendosen qe marredhenien e tyre ta konsolidonin jashte.

 

Të ngjashme