Anxhela Peristeri ne takim 4 minutesh me Brunon: Jam uje ne djerse!

3 muaj më parë

Mbremjen e djeshme kengetarja Anxhela Peristeri ka qene e ftuar ne Perputhen ku ka thene se ndonse dashurine e saj e mban sekret, i vjen mire per njerezit qe e kerkojne ate edhe ne ekran.

Nisur nga kjo Bora i ka kerkuar qe te zgjedh nje nga djemte per takim 4 minutsh.

Anxhela zgjodhi Brunon, i cili nuk ja ndau sytë për asnjë moment. Madje, komentet e tij e vunë në siklet këngëtaren.

“Thjesht më hutove se je shumë, shumë e veçantë, edhe në stil, edhe në veshje, dhe në çdo gjë. Po shoh çdo detaj dhe buzët i ke shumë të bukura,”- e komplimentoi konkurenti Anxhelën e cila nuk e mbajti për vete emocionin.

“Jam ujë në djersë në këto momente,” – u shpreh ajo.

Të ngjashme