A eshte ndare Fisniku dhe Fjolla? Ja si qendron e verteta

6 muaj më parë

Paraditen e sotme, Fisnik Syla ka qene i ftuar ne emisionin “Abc e mengjesit” me Alban Musen. Ai ka sqaruar situaten e borxhit 21 mije euro me agjensine turistike si dhe persa i perket ndarjes nga Fjolla Morina.

Sa i përket lajmeve se është ndarë me Fjollën, ai pranoi se janë bashkë dhe shumë mirë me njëri-tjetrin. Fisniku sqaroi se dhe lajmi që Fjolla është shtatzënë, që u përmend në përgjim, nuk është i vërtetë. “Mirë vetëm kaq, nuk kam qejf të hyj shumë në privatësi. Është një gënjeshtër nuk ka asgjë të vërtetë aty, është një montim total.” tha ai.

Të ngjashme