“Nese ke gje telefono Romeon!”, por mos ndoshta Romeo sapo tregoi qe nuk e mbeshtet kete marredhenie?

7 muaj më parë

Mbremjen e djeshme teksa Trixa ka dale nga shtepia Donaldi i ka thene se nese ka ndonje gje jashte te telefonoje Romeon. Por ajo c’ka na ka bere pershtypje eshte fakti se Donaldi dhe Trixa nuk ndiqen ne Instagram madje as me Romeon.

Ndonse me banoret e tjere qe jane bere cift personat qe mbajne Instagramin jashte i kane bere follow kjo gje  s’ka ndodhur me Antigonen dhe Romeon.

Madje Romeo nuk ka treguar asnjehere mbeshtetje ndaj kesaj marredhenie.

Por mesa duket sot Romeo ka bere follow nga instagrami Donaldit Trixen por ajo ende jo!

Mos ndoshta ai nuk e aprovon?

Të ngjashme