Saturday, January 22, 2022

Latest Posts

PM takon Sarah dhe ka disa kerkesa per te!

Mbremjen e sotme Sarah eshte merzitur se PM nuk e ka uruar, por ai ka vendosur qe ta takoje ne dhomen e surprizave.

”Mbreme ka qene hera e pare qe e kam prit Vitin e Ri pa familje e pa ty. Familjen e ke mire kam dale me Ditean, je duke u dukur shume mire. Ama alkol mos pi shume dhe mos u perfshi shume ne debate sepse ti nuk je keshtu”-i ka thene PM.

Me tej PM i ka thene: ishalla te qesin jashte javen tjeter!
Qe ka shkaktuar shume te qeshura. Me tej ai ka kerkuar qe ti takoje banoret por s’duhet te flas me ta!

Gjithashtu Pajtimi i ka thene Sarah: te pres!

Latest Posts

Don't Miss