Friday, January 21, 2022

Latest Posts

Nga veshtiresite shendetesore e deri tek jeta e tij! Dagz takon mes lotesh motren

Dagz ka bere “Linjen e Jetes” ku ka treguar per jeten e tij ndonse pak te veshtire.

Ai ka folur per nenen e tij qe eshte ajo qr e mesoi sesi te dashuroj dhe te jete ai qe eshte sot. Nga Kosova ata kane udhetuar per ne Gjermani ne momentin qe Dagz ka lindur dhe me pas ne 2000 jane rikthyer ne Vushtri. Ka qene pikerisht periudha e veshtire e luftes. Ka marre kredi per te blere paisjet e dj dhe performanca e pare ka qene ne Vlore dhe e veshtire me Etno Engjujt! Me pas eshte takuat me Dj PM qe prej 10 vitesh eshte me te.

Ne 2016 ka pasur nje problem shendetesor ku humbi 20 kg, beri analizat per mushkrine dhe diten e Vitit te Ri ai eshte shtruar ne spital. Me tek ka folur per Auroren ku tregon se e do shumr dhe eshte gjithmone prane tij.

Pasi ka pare rrefimin e tij ai ka qene i perlotur dhe ka thene se e ka prej temperaturavr si per ta kamufluar. Me tej Arbri ka treguar se e ka idhull motren dhe e ka shume te shtrenjt.

Dagz eshte takuar me motren mes shume perqafimesh dhe lotesh!

Latest Posts

Don't Miss