Pas nderthurjes BB VIP- FK, revoltohet gazetari shqiptar: Sublimi perulet para trash-it!

8 muaj më parë

Mbremjen e sotme u be nderthurje e Festivalit te Kenges dhe BB VIP per te realizuar nje surprize mes  Beatrix dhe Alban Ramosaj. Pas kesaj ka reaguar gazetari Enton Abilekaj, nepermjet nje postimi ne Facebook.

“Kulmi historik i Festivalit te Kenges, ishte ky i sotmi, kur u nderthur me Big Brother.
Festivali, qe supozohet te jete ngjarja me e madhe artistike, muzikore, kulturore dhe edukative, nderpritet dhe i hap vendin reality show-t qe eshte e kunderta artistikes, muzikores, kulturores dhe edukatives.

Ai qe supozohet te jete prodhimi sublim i Televizionit, perulet me respekt perpara trash-it.

Eshte si te nderpresesh garen finalen e boterorit ne futboll per te futur nje fushe nje lojtar te famshem pokeri ose black jack-u qe sapo ka fituar nje dore te mire.
Hallall parate publike!”- shkruan ai.

Të ngjashme