Antonela hap pa u menduar kutine e Pandores, ja cfare rezervoi ajo!

8 muaj më parë

Kutia e Pandores kete jave ishte per Antonelen. Ajo nuk ka pritur as te sqaroje Arbana dhe e ka hapur direkte.

Gjeja e keqe eshte se nje personazh do te hyje ne shtepi per tu sqaruar. Antonela pa hezitim ka thene se mund te jete Atdheu.

Si shkembim ajo ka marre vesh gjinine e bebit qe pret e motra.

“Ata nuk mendojne per mua keshtu qe as une per ata”.

Antonela ka takuar te motren e cila i ka treguar se eshte ne pritje te nje djali, njelloj sic edhe e kishte pare ne enderr.

Nje lajm qe Antonela mezi e priste!

Të ngjashme