Dagz hedh kunja per Beniaden: Nuk do dilja kurre me nje femer qe ka pozuar nudo!

8 muaj më parë

Mbremjen e djeshme teksa kane qene duke diskutuar me Beniaden dhe Einxhel, Dagz ka thene se nuk do te dilte kurre me nje femer qe ka pozuar nudo.

Rikujtojme se Beniada ka pozuar nudo per nje reviste, ndonse ajo nuk ka reaguar aspak pas kesaj deklarate.

Unë i thash edhe Einxhel nëse e ke bërë një herë s’ka problem por nëse ti je një tip që pozon nudo mua nuk më pëlqen.Kurrë në jetë nuk do të dilja me një femër që pozon nudo”,-tha Arbri.

Të ngjashme