Lidhja e ngushte me femijen me sindrome down, perlotet Big Mama: “Une i lutem Zotit dhe enderroj ta kem nje femije si Andi!”

8 muaj më parë

Mbremjen e sotme nje person shume special ka ardhur per Big Mamen. Ai eshte personi qe i ka mbushur zemren me dashuri e gezim.

Behet fjale per nje djale me sindrome down Andin 10 vjec te cilin e ka pare para dyqanit.

”S’kishte nevoje per fjale se ne u dashuruam. Une flas 24h ne kamer me ate dhe e merrja e ne koncerte, fale familjes se tij qe ma ka besuar. Ai me thote moter”- ka thene ajo.

“Une i lutem zotit dhe enderroj ta kem nje femije si Andi!”- ka thene ajo.

Ajo sot ka marre nje leter nga e ema e Andit e cila e falenderon per afrimitetin qe Big Mama i ka dhene vogelushit.

Të ngjashme