Zbulohet shkaku i komentit te Oni Pustinen, fajin e kane fjalet e Ilirit ne BB VIP

8 muaj më parë

Ne rrjet ka bere xhiron komenti i Oni Pustines, kunder Ilirit te cilin e akuzon se ka ndenjur ne hijen e te tjereve dhe ka patur inat kur shqiptaret ne shtetin fqinje ecnin me shume se ai.

Por duket se shkak per kete komente eshte bere pikerisht nje bisede e Ilir Shaqirit me Ardit Cunin brenda ne BB VIP, ndonse Iliri ka folur me kode e nenkuptime dhe ne fillim nuk eshte kuptuar se ka qene nje kunje kundrejt Onit.

Ndonse Oni ka folur hapur, Iliri me kode ndoshta kjo eshte dhe arsyeja qe ai e quan “burre me gjak gruaje”.

 

Të ngjashme