Pas kunjave te aktores, reagon e motra e Arjoles: 13 vjet artiste e s’te njeh askush

8 muaj më parë

Diten e djeshme aktoria e Portokallise Renada Caci ka bere disa postime ku mbronte Donaldin e dukej si nje kunje per kolegen e saj Arjola Demiri.

Menjehere pas kesaj ka reaguar motra e kesaj te fundit nepermjet nje postimi ne Insta Story. Ajo ka publikuar nje foto te personazhit vizatimor Ursules dhe perbri shkruan:

“13 vjet *artiste *dhe askush stë njef. Ajo që bën më mirë është veç që ‘lef’. Kështu shkruan ajo, duke theksuar se po kërkon thjesht fame në lojën e motrës së saj në “Big brother”. Gjithashtu, Elisa ka shprehur edhe një herë krenarinë për motrën e saj, të cilën e quan “luaneshë”.

Të ngjashme